Aktualności

By | 4 października 2017

LISTOPAD

21.11.2017 r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dalszym ciągu trwa proces rekrutacji do udziału w projekcie „WYŁĄCZ ubóstwo, WŁĄCZ aktywność!”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Projektu. Przypominamy również, że niezbędna lista dokumentów wymaganych przy rekrutacji jest dostępna na naszej stronie w zakładce Dokumenty rekrutacyjne (gotowe formularze do pobrania i uzupełnienia oraz wykaz dokumentów, które należy do nas dostarczyć).

—————–

PAŹDZIERNIK

31.10.2017 r.

W związku z zmianami zatwierdzonymi przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych,  dotyczącymi listy Gmin mogących wziąć udział w projekcie, załączamy aktualny Regulamin projektu „WYŁĄCZ ubóstwo, WŁĄCZ aktywność!”.

Z listy zostały usunięte gminy: Karczew (powiat otwocki) i Radzanowo (powiat płocki), które nie znajdują się w Mazowieckim Barometrze ubóstwa i wykluczenia społecznego. Do listy natomiast została dodana gmina Korczew z powiatu siedleckiego wskazana w w/w. dokumencie. Regulamin dostępny jest w zakładce Dokumenty rekrutacyjne.

—————–

WRZESIEŃ 2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, że trwa proces rekrutacji do udziału w projekcie „WYŁĄCZ ubóstwo, WŁĄCZ aktywność!”. Zamieszczona została lista dokumentów wymaganych przy rekrutacji (gotowe formularze do pobrania i uzupełnienia oraz wykaz dokumentów, które należy do nas dostarczyć).

Lista oraz pliki są dostępne w zakładce Dokumenty rekrutacyjne.

wylacz_ubostwo_wlacz_aktywnosc

Zapraszamy serdecznie do udziału w Projekcie

——————

05.09.2017

Informujemy, iż rozpoczęła się rekrutacja do udziału w projekcie. Już niebawem na naszej stronie internetowej będą dostępne do pobrania stosownie formularze oraz wykaz dokumentów, które należy złożyć w celu zakwalifikowania się do udziału w szkoleniu.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż nie wszystkie powiaty są objęte realizacją projektu „Wyłącz ubóstwo, Włącz aktywność!”, w związku w obszarami znajdującymi się poniżej progu defaworyzacji, którę są zakwalifikowane do projektu. W związku z powyższym w projekcie NIE biorą udziału powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni oraz miasto Warszawa. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *